kuchnia turecka biala podlaska

kuchnia turecka biala podlaska

The Black Shiraz

BERTON winnice są własnością rodziny i prowadzony winnicy w samym sercu rozwijającej się dzielnicy Riverina w Australii. Zespół jest mały, ale bardzo silny i jest frontem przez Boba Berton producenta wina z kolegą Paul Bartholomeus.foliowe i pcv opakowania jednorazowe Zostały one stworzone z miłością wybór wspaniałych win, które obejmują The Black Shiraz, to jest espresso wina często się na poziomie 15% alkoholu. Wspaniałą rzeczą w tym wina i jego siostrzanej wino, head over heels Czarnej Shiraz, jest to, że mimo wysokiej zawartości alkoholu, nie daje zwykle Alkohol wypalić, że często wiąże się z wysoką wytrzymałością wina Shiraz.

Założona przez Bob Cherie Berton w maju 1996 roku z 75 akrów. Sercem BERTON Winnice jest ich osobisty Działka w subregionie Eden Valley w Australii Południowej. Ta nieruchomość idylliczne siedzi na 450m npm na łagodnych wzgórz – z wyjątkiem bloku Chardonnay, które wcale nie jest łagodna !!

Pierwsze winorośle zostały posadzone w tej wiosny – dziesięć akrów Shiraz i siedem akrów Chardonnay – ale bez stałego wody. Dopiero w 1998 roku, po tym jak nowa tama została wypełniona, że ??winorośl końcu miał przyzwoity napój!

Z tym wszystkim, winorośl trudem przez ich wrażliwych lat. Dużo miłości i uwagi, ale z powodu braku wody naprawdę opóźnia ich rozwój, tak bardzo, że szwedzki przyjaciel żartobliwie powiedział im, że bawełniane pościele DostPlanet nie zasadził winnicę bonsai … nazwę zatrzymany, a później stał się nazwa ich premii Shiraz. Dzięki dobrej opadów w High Eden, winorośl są w doskonałym stanie w tych dniach, ale wciąż pamięta pierwszych dni za każdym razem otworzyć butelkę z bonsai.

Po tama była pełna byli w stanie śledzić na rośliny i Cabernet Sauvignon i wreszcie jakiś Sauvignon Blanc. Chardonnay i Sauvignon Blanc są teraz rośnie radośnie pośród wielkich białych skał na dawnych bielicowe gleby – co naprawdę sprawia, że ??jazda posty trellis ciekawe, ale to już inna historia !!!!

Artykuł dzięki: drzwi wewnątrzklatkowe warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *