kuchnia turecka najpopularniejsze dania

kuchnia turecka najpopularniejsze dania

4 niezbędnik Spróbuj Restauracje w Boracay

To nie jest zaskakujące dla Boracay mają być zawarte w popularnych wyborów wypoczynku turystów krajowych i zagranicznych. Na wyspie, uważany za jednego z cennych skarbów na Filipinach, jest pełen zabawnych spotów ośrodków i barów dla wszystkich rodzajów turystów. Oprócz działalności wodnych i premier białym piasku plaży Boracay, jedna z najlepszych rzeczy, które mogą urozmaicić swoje doświadczenie wakacje jest jedzenie.implanty koszalin Oto cztery najlepsze restauracje, które nie powinno zabraknąć w Boracay:

True Food Indian Cuisine

Jeśli masz talent do autentycznego indyjskiego jedzenia, True Food Indian Cuisine to najlepszy wybór. Restauracja oferuje domową atmosferę do śniadania, lunchu-out, przekąski, a nawet kolacje. Najlepsze indyjskie dania, które można podziwiać tutaj Maseha tary Ko, Grzyb Dopalza i Chana Dal Ki. Czy jesteś miłośnikiem mięsa? W takim przypadku można wybrać ulubiony Tundori kurczaka. Ceny żywności w przedziale od 200 do 500 pesos, podatki włącznie.

True Food Indian Cuisine znajduje się w pobliżu White Station 2 Beach. Nie da się przegapić tego bardzo popularna restauracja indyjska.

Dos Metysów

Wyspa Boracay jest stary skrawek ziemi, otoczony spokoju fal oceanu. Podczas wczesnego rozwoju wyspy, miał kilka restauracji pionierskich, które przyciąga licznych turystów. Dos Metysów to jedna z tych restauracji, które rozpoczęły się w zakładzie hole-in-the-wall. Z biegiem czasu, DOS Metysów stał większe i bardziej popularne.

Dos Metysów specjalizuje się w tworzeniu wyśmienite dania kuchni hiszpańskiej. Wśród faworytów są Paella Mariscos, Boquerones, marynowane anchois, i hiszpański Valenciana. Dos Metysów znajduje się przy Calle Remedios, Sitio Manggayad.

Dym Resto

Dym Resto jest dobrze zdefiniowana Filipiński ulubionym.
Artykuł dzięki: http://pierwszeubezpieczenieoc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *