restauracja turecka ul. nowogrodzka

restauracja turecka ul. nowogrodzka

English Barbecue – Czy naprawdę coś takiego

Przez wiele lat sądzono, Anglia ma najgorsze jedzenie na planecie. Jedzenie było albo bez smaku i bez wyobraźni. Określenie „gourmet food” nigdy nie było w słownictwie Brytyjskiego. I nie było czegoś takiego jak z grilla, na grillu lub nawet na zewnątrz gotowania wszelkiego rodzaju.projektowanie instalacji klimatyzacyjnych Padało zbyt dużo do gotowania na świeżym powietrzu.

Dziś, po wielu trudnych dekadach słabo gotowanego jedzenia, istnieje wiele niespodzianek, które można znaleźć w języku angielskim grillem. Gotowanie w Anglii został odmłodzony. Grillowany oraz pieczeni nadchodzi mocne.

restauracja turecka ul. nowogrodzka

W restauracji w Anglii, wielki grilla osiem uncji Kobe stek wołowy można znaleźć za około 100 $ US. Filety z wołowiną w Anglii nazywane są „fil-its”, a nie, lub zad steki „-Ays wypełnić”. Zazwyczaj są one z grilla nad płomieniem gazu , ale brytyjscy kucharze zaczynają poruszać się na zewnątrz, a często przy użyciu węgla drzewnego lub drewna, a dla wszystkich swoich ofert.

Pub jedzenie w Anglii również przesunięta grilla i potraw z grilla, oferując wiele „typowo amerykańskie” elementy, takie jak skrzydełka, żeberka, steki, Foccacia ukąszeń i grillowanym serem mozzarella. Nietradycyjne grill można znaleźć również. filety strusie, żeberka z grilla homara curry, kotlety jagnięce, sashimi tuńczyka, smażone marynowane carpaccio z wołowiny, a zwęglone łososia mogą być łatwo znaleźć w Anglii. Wiele odmian grilla ryby, małże i krewetki są dostępne wszędzie w Anglii. Nawet wołowiny i wieprzowiny fajitas pojawiały się.

Grillowane przedmioty w tym kaszanka, Hamburgery, długie zwinięte linki różnych innych kiełbasą rolniczych produkowanych, kebaby i warzywa mogą być wszystkie na ulicach wielu angielskich miast. W Londynie będzie rzeczywiście znaleźć wiele odkryte grill, gdzie wszystkie asortyment wielkim grillem i potraw z grilla znajdujące się na co dzień.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *