kuchnia turecka tradycyjne potrawy

kuchnia turecka tradycyjne potrawy

Hosting ogromny grill do 100+ ludzi

Trzymając grilla dla 100 osób lub więcej? To może być świetny sposób, aby wyżywić wszystkich, czy to na urodziny, rocznicę, czy nawet wesele. Ale nie ma wątpliwości, że jest tam sporo prac. Więc zanim zaczniesz myśleć o poznanie kilku pomocników do pomocy w przygotowaniu dania niepożądane, marynowania mięsa – i faktycznie obsługi samego grilla.

Więc, po pierwsze menu. Generalnie w każdym grillu mięso jest gwiazdą serialu, rozważając, co mięso gotować, trzeba mieć na uwadze kilka czynników – jak się ludzie będą go jeść (trzeba noże i widelce, czy nie?) I co oni jedzą. Zapewnienie mięso na 100 lub więcej folku może być kosztowny biznes, więc jeśli Twój budżet jest napięty, skłania się do niektórych porządnych hamburgerów i kiełbasek to chyba dobry plan. (Później przyjrzymy niektórych obliczeń do pracy, ile żywności rzeczywiście trzeba).

kuchnia turecka tradycyjne potrawy

Względem czasowym też, hamburgery i kiełbaski są stosunkowo szybkie w przygotowaniu, która ma być głównym czynnikiem, jeśli gotujesz dla tak dużej liczby. Jeśli pieniądze się dzieje, aby rozciągnąć dalej może myśleć o przygotowanie kilku kebaby z kostki kurczaka lub wieprzowiny lub wołowiny. Są to będzie łatwiej gotować niż duże płyty stek lub jeszcze udka lub podudzia, co może być dość trudne do dobrze gotować na grilla – i tak wiele głodujących czeka, cokolwiek trudne będzie spowodować bóle głowy ,

Dla większości dużych grilla prostota jest na porządku dnia, chyba że jest na bardzo specjalne okazje, takie jak wesela, kiedy będziemy chcieli, aby naprawdę się starali.

Więc przyjrzyjmy się, co jeszcze trzeba w prosty grill płynnie. Jakie potrawy z boku idziesz dostarczyć? Coleslaw jest zawsze popularny, jak jest sałatka ziemniaczana. Obie te są stosunkowo łatwe do przygotowania się. Jeśli masz robot kuchenny, zasuwa partię białej kapusty przez siekanie śnieżnobiałą kapusta http://www.pakoenergy.pl/obrobka-skrawaniem.html, cebula i marchew jest dość prosta.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *